Kontakta oss

Nedan finner du telefonnummer och mailadresser till oss på Tailor Konfektion! Välkommen att höra av dig!

Är du osäker på vem du skall kontakta använd kontaktformuläret, ring kontoret tel: 033-20 44 40 eller maila till info@tailor.se

Vid returer, byten och reklamationer vill vi att ni skickar med följande dokument i sändningen. Retur/Byte-blankett


KONTAKTPERSONER

Emil Pettersen
VD
Tel 0768-00 33 43 Emil@tailor.se

Claes Öhman
Säljare för Micro
Tel  0768-51 55 81
Claes@tailor.se 

Eric Anell
Sales Management Celebration
Tel 0703-83 83 12
Eric@tailor.se

Per Gyllunger
Projektledare Profil
Tel 0763-40 52 02
Per@tailor.se 
 

Ingrid Davidsson
Administration
Ingrid@tailor.se

 
Magnus Hallberg 
Lager
Magnus@tailor.se 

Sören Thielke
Projektledare Profil Danmark 
Tel +45 21 73 00 26
stagenturer@gmail.com

Heli Pajander
Ekonomi 
Heli@tailor.se